• info@neginezafar.ir

  • شماره تماس :22896460-021

تماس با ما

باما در تماس باشید...

مجتمع تجاری و اداری نگین ظفر

در سال 1383 بـا هدف تـاسیـس مجتـمع تـجاری و پـارکینگ خدماتـی ، پس از مذاکره با منطقه سه شهرداری و مکان یـابـی محل احداث ، قطعه زمین و تـعدادی املاک تـجاری فرسوده بـه مساحت تـقریبی 3500 مترمربع در یک پلاک ثبتی در خیابان شریعتی روبروی خیابان ظفر شناسایی و خریداری گردید .

اجرای این مجتمع در 12 طبقه و سه فاز زیر پیش بینی و شروع به ساخت شده است .

  • فاز اول : ساخت پارکینگ های منفی و دو طبقه تجاری .
  • فاز دوم : تکمیل پارکینگ های طبقاتی فوقانی .
  • فاز سوم : ساخت فضای اداری .

ظرفیت و نوع واحدهای خدماتی :
این مجتمع مشتمل بر بیش از 130 واحد تجاری و 1000 واحد پارکینگ طبقاتی و فود کورت مستقل و واحدهای کترینگ مستقل می باشد .

چشم انداز :

ایجاد آسایش همراه با لذت خرید .

ارزش ها  :

  • مشتری مداری
  • رعایت قوانین و مقررات
  • امانت داری و رعایت انصاف
  • احترام به حقوق متقابل

ارکان مدیریتی :

مدیریت این مجتمع با نظارت هیات مدیره تعیین شده از سوی مالک مدیریت و راهبری می شود و به منظور هماهنگ سازی با صاحبان کسب و پیشه کمیسیونی متشکل از نمایندگان سرقفلی داران این مجموعه را همراهی می کند .

مرکز خرید :

این مجتمع شامل بیش از 130 واحد تجاری می باشد که مجموعه ای از بهترین برندهای دنیا هستند . فضای داخلی مرکز خرید بسیار زیبا و دلنشین می باشد ، سقف هر کدام از طبقات تجاری در حدود 6 متر است که به زیبایی و آرامش پاساژ بسیار می افزاید ، برای رفاه حال همشهریان گرامی پله برقی بین طبقات تجاری و همچنین آسانسور برای جابجایی بین کلیه طبقات مجتمع تعبیه شده است .

شما با حضور در این مجتمع می توانید در یک مکان انواع محصولات مورد نیازد خود را تهیه کنید محصولاتی از بهترین تولید کننده های دنیا و با کیفیت مثال زدنی . واحدهای تجاری این مجتمع بسیار متنوع می باشند که برای معرفی انواع محصولات می توان از محصولات آی تی و تکنولوژیک ، لوازم خانگی و آشپزخانه ، مواد غذایی و خوراکی ، انواع پوشاک ، محصولات ورزشی ، صنایع دستی ، گالری های لوکس ، گالری های فرش نفیس ، محصولات کودک و اسباب بازی ، لوستر و محصولات تزئینی ، طلا و جواهرآلات و بسیاری محصولات متنوع دیگر نام برد .

فودکورت :

فودکورت نـگیـن ظفر بـا طراحی فوق العاده و بـسیـار زیـبا و متـشکل از 8 رستـوران می بـاشد . هـر کدام از این رستوران ها نوع خاصی از غذاهای پرطرفدار امروز دنیا را طبخ می کنند .

فودکورت در نیم طبقه بین دو طبقه تجاری با فضایی زیبا و آرامش بخش مهیا شده است .

چیکی ماکس (سوخاری)

این مجموعه با هدف ارتقاء کیفیت محصولات فست فود و روش نوین طعم دار کردن و آماده سازی کار خو درا شروع کرده. قابل ذکر می باشد تخصص مجموعه در ارائه مرغ سوخاری البته نکته مهم در نظر گرفتن ذائقه ایرانی در این خصوص می باشد به عبارتی تخصصی ترین محصول مجموعه مرغ سوخاری می باشد که کیفیت، استانداردهای جهانی و دقت در تهیه مواد اولیه و نوع به کارگیری آنها یکی از اساسی ترین اهداف مجموعه می باشد که چیکن باکس را با این نام به شهرت می رساند. 

1
11
17
22
25
28
35
4
7
9
IMG 1020
IMG 1064
IMG 5259

رستوران ترکی در نرلند

مجموعه رستوران های ترکی در نرلند با استفاده از بهترین مواد غذایی و عدم استفاده از مواد غذایی دارای مواد نگهدارنده در خدمت شماست. کلیه محصولات مورد استفاده در مجموعه رستوران های ما با مشارکت شرکت معتبر کاله و سولیکو می باشد. آرزوی ما سلامت و شادابی شماست. 

غرفه سالادبار

سالاد غذایی است که قبل از غذا به عنوان پیش غذا و یا به عنوان یک وعده غذای اصلی مصرف می شود. غرفه سالادبار با تهیه سبزیجات تازه و تهیه انواع سالاد از جمله سالاد یونانی، سزار،  شیرازی، ساده و فصل، انواع ماست های طعم دار و... در خدمت شما عزیزان می باشد.